„Vaikų knyga 2018“ Telšių „Ateities“ progimnazijoje jau išrinkta?

Tradicijas tęsiame – aktyviai dalyvavome Vaikų knygos rinkimuose. Buvome aktyvūs ir visi su dideliu skaitymo džiaugsmu pasinėrėme į knygų pristatymo šventę. Mokyklos prezidentūra pristatė vaikų knygas 2a, 3a, 3b, 4 b ir 6 kl. mokiniams (mokyt. D.Lileikienė, R.Piluckienė, R.Kalnikė, G.Šimkuvienė, G.Gustienė). Susitikimai vyko su kiekviena klase individualiai.  Tai buvo puiki proga ne tik paklausyti informacijos apie knygas, bet ir paskaityti, pavartyti knygeles bei padiskutuoti, pasakyti savo nuomonę. Po kiekvieno pristatymo vyko patys tikriausi rinkimai – kiekvienas atidavė savo balsą už mėgstamiausią knygą.

4a kl. mokiniai  paruošė Vaikų knygų reklamos popietę „Skaitau ir randu“  ir į ją pakvietė 2b kl. mokinius (mokyt. Z.Liutkutė, I.Bružienė). Ketvirtokai pristatė kompiuterines pateiktis ir antrokams pateikė užduotėlių. Antrokai ne tik klausėsi, bet ir atsakinėjo į klausimus, piešė vorus ir irgi balsavo už labiausiai patikusią knygą.
7b klasės mokinės (mokyt. R.Kasparavičienė) į susitikimą su  M.Marcinkevičiaus, A.Kiudulaitės knyga ,,Draugystė ant dramblio galo“ pakvietė pirmokus. Pirmokai ne tik sužinojo, kas rašoma knygelėje, bet ir išgirdo daug įdomių faktų apie dramblius ir pelytes, apie gyvūnų draugystę. Labiausiai pirmokams patiko susitikimo staigmena - į svečius atvyko... didelis Dramblys (na, ir kas, kad žaislinis?..). Visus labai nustebino netikėtumas, visi patyrė daug gerų emocijų. Kaip tada nebalsuosi už knygą, kurios personažas atkeliavo į svečius ir leido būti priglaustas ir apkabintas...
2a klasės mokiniai (mokyt. D.Lileikienė) apie D.Čepauskaitės knygą ,,Baisiai gražūs eilėraščiai“  ir V.Palčinskaitės knygą ,,Eilėraščiai iš namų“ kalbėjosi kartu su tėveliais. Ir vaikai, ir pati mokytoja atmintinai deklamavo eilėraščius tėveliams. Emocingai ir nuoširdžiai apie poeziją ir skaitymą pasisakė ir svečias - Telšių poetė Ieva Sigita Naglienė. Jos perskaityti eilėraščiai pasiekė ne tik tėvelių, bet ir mažųjų širdis.
Be susitikimų, aptarimų ir skaitymo popiečių, mokykloje vyko iliustracijų, citatų parodos, aptarimai ir improvizacijos klasėse. Visos knygelės keliavo iš klasės į klasę ir tikrai buvo perskaitytos. Smagu rinkti geriausią knygą iš visų kitų, kai daug žinai apie kiekvieną, kai kiekvieną esi perskaitęs. Tada taip lengva pasirinkti? O pasirinkimas mūsų mokykloje buvo toks: 
1.Čepauskaitė Daiva ,,Baisiai gražūs eilėraščiai“  - 20 balsų.
2.Marcinkevičius Marius ,,Draugystė ant straublio galo“ - 32 balsai.
3.Palčinskaitė Violeta ,,Eilėraščiai iš namų“  - 17 balsų.
4.Vaitkutė Neringa ,,Klampynių kronikos“ - 11 balsų.
5.Vilė Jurga ,,Sibiro haiku“ - 65 balsai.

R.Kasparavičęienė, lietuvių kalbos mokytoja
V.Kuzienė, bibliotekos vedėja

 

Mokyklos naujausių nuotraukų, renginių, svarbiausių įvykių galerija.
Elektrononis dienynas - tai sistema, leidžianti bendrauti visiems ugdymo proceso dalyviams.
Aktyvi ir Profesionali karjeros centro veikla - investicija į mokinio sėkmę.
Karjera