Šių dienų pasaulis – pasikeitimų pasaulis!

Biblioteka  ne tik knygų vieta. Šiuolaikinė biblioteka įvairina mokinio veikla pamoku metu ir po pamokų. Norisi, kad į biblioteką užsuktų ne tik vaikai, bet ir tėveliai. Tuomet būtų ir vaikams, ir tėvams, ir mokytojams lengviau susikalbėti. Bibliotekoje vyksta gyvas pašnekesys ir su dabartimi, ir su tuo kas turi vertę. Ką galima veikti bibliotekoje?  1 a klasės  tėveliams buvo atsakyta lapkričio 13 d., o 1 b -  lapkričio 27 d. vakare. Susitikimo metu tėvai pasižvalgė po bibliotekos fondus.

 

Į klausimą ,,Ką galima veikti bibliotekoje“ filmuotoje medžiagoje atsakė 4 a klasės mokinės Greta, Urtė, Emilė, Karolina (mokytoja Z.Liutkutė). Bibliotekininkė illiustravo mergaičių kalbą, parodydama nuotraukas iš mokyklos bibliotekos bendruomeninės veiklos. Visa kas vyksta mokyklos bibliotekoje galima suskirstyti į keturis blokus: 1. Pamokos, užsiėmimai, 2. Parodos, 3. Namų ruoša, 4. Laisvalaikis.

XXI a. yra technologijų amžius, bet vis dažniau vedama prie to, kad svarbiausi yra du dalykai: lavinti protą ir jausmus. Neleiskime vaikams tik išsidalinti prie kompiuterio – knygos yra mūsų vidinio pasaulio dovanos. Knygų skaitymas turi tapti įpročiu. Mes, bibliotekininkai, visada šalia – tik užsukite, tik skaitykite.

Mokyklos naujausių nuotraukų, renginių, svarbiausių įvykių galerija.
Elektrononis dienynas - tai sistema, leidžianti bendrauti visiems ugdymo proceso dalyviams.
Aktyvi ir Profesionali karjeros centro veikla - investicija į mokinio sėkmę.
Karjera