Ieškojimai, pažintys ir atradimai su muzika

Kasmet,  prieš didžiąsias šventes, Telšių ,,Ateities’’ pagrindinės mokyklos mokiniai įsijungia į bendrą judėjimą – “Mes esam vienodi, mes norime būti kartu”. Visi susivienija, dainuoja, kalbasi, muzikuoja, pamiršę vienokią ar kitokią negalę. Būryje iš naujo atranda save ir savo draugą. Taip buvo ir šiemet. Mokykloje minimas 15-os metų jubiliejus, kai vaikų su negale integracija tęsiama ir jau turime kuo pasidžiaugti.

Muzikos mokytojos – metodininkės Nijolės Činskienės muzikantai ir mokytojos – metodininkės Zitos Liutkutės  ,,mažosios aktorės‘‘ jau baigia priprasti prie scenos dėmesio ir išskirtinių pasirodymų. Be šventės per mokyklos jubiliejų, jie ketvirtus metus vyko į Plungę, kur sėkmingai dalyvavo projekte ,,Mes esam vienodi, mes norime būti kartu‘‘. Šis renginys jau skaičiuoja 12 – us metus. Smagu, kad mokiniai gali dainuoti kartu su muzikos pasaulio žvaigžde, pabendrauti ir pasimatyti.O šiemet – su Evelina Anusauskaite dainuota.
Mokytojos – metodininkės Jolantos Vaičikauskienės dėka renginį kasmet vainikuoja pačių vaikų pagamintos kalėdinės dovanėlės. Praėję metai bei tokios akimirkos ne tik suteikia džiaugsmą, bet ir įprasmina laiko pajautas.
Koncertų maratonas buvo tęsiamas Telšių mieste, kur mūsų mokyklos mokiniai koncertavo Žemaitės dramos teatre su Tremtinių ir politinių kalinių choru, o mokykloje – su Trečiojo amžiaus universiteto moterimis. Įspūdingas pasirodymas įvyko per Kalėdinį rytmetį, kuriame ir daina, ir muzikos instrumentai įgavo ypatingą skambesį. Gal dėl to, kad  tikima Kalėdų stebuklu?

Mokyklos naujausių nuotraukų, renginių, svarbiausių įvykių galerija.
Elektrononis dienynas - tai sistema, leidžianti bendrauti visiems ugdymo proceso dalyviams.
Aktyvi ir Profesionali karjeros centro veikla - investicija į mokinio sėkmę.
Karjera