Telšių ,,Ateities“ pagrindinės mokyklos bendruomenė – skaito ir garsiai skaito!

Telšių ,,Ateities“ pagrindinės mokyklos bendruomenė atsiliepė į projekto – programos ,,Skaitanti mokykla“ raginimus ir skaito, ir garsiai skaito! Kaip? Pati pradžių pradžia - 2 a klasės mokinių ir mokytojos metodininkės Zitos Liutkutės užmanymas – skaityti garsiai, raiškiai Christe Nöstlinger knygą  ,,Ateina šuo“. Tai istorijos apie bičiulystę, šalia esančių aplinkinių dėmesį bei pagalbą. Kas ir kur vyksta? Klasėje skaitė  garsiai  mokyklos Direktorė ir tėveliai, ir mokytojai,  ir visi, norintys bendruomenės nariai. Raiškiai tariamas žodis eina iš širdies į klausiančiojo širdį.

Todėl ne vienas autorius pastebėjo, kad kažkas vyksta:  jau ašara beveik pasirodys, juoko ir džiaugsmo bangelės sujuda, o plojimų – kiekvienam skaitančiam.  Taip per emocijas lengviau ir geriau suprasti knygoje ,,užmigdytas“  paslaptis.  O ten, kur jausmai, jau ir gyvenimo iššūkiai įveikiami, ir mokytis darosi įdomiau. 
Kelionė po skaitymo šalį tęsiasi. Antrokai yra aktyvūs klausytojai ir maloniai priima kiekvieną skaitytoją. Taigi, antrokai, pirmieji įsijungę į ,,Skaitančios mokyklos“ programą,  turi ir pasekėjų - ne viena klasė jau keliauja po skaitymo šalį. Gerų akimirkų!

Mokyklos naujausių nuotraukų, renginių, svarbiausių įvykių galerija.
Elektrononis dienynas - tai sistema, leidžianti bendrauti visiems ugdymo proceso dalyviams.
Aktyvi ir Profesionali karjeros centro veikla - investicija į mokinio sėkmę.
Karjera