Plaukimas – ir sveikata, ir rezultatai

Telšių „Ateities“ progimnazijos mokiniams kūno kultūros pamokos ir neformaliojo ugdymo užsiėmimai baseine yra tapę kasdienybe. Be to, mokykloje vykdomas projektas „Antrą klasę baigi – plaukti moki“. Plaukimo pamokos ir treniruotės stiprina vaikų sveikatą, ugdo kūno ištvermę, gerina laikyseną. Džiaugiamės, kad nuo pradinių klasių pradėję lankyti baseiną mokiniai atranda plaukimo sporto šaką ir noriai tobulina savo įgūdžius. Siekiantys meistriškumo ir rezultatų mokiniai lanko Sporto ir rekreacijos centro treniruotes. Čia treneriu dirba mūsų progimnazijos kūno kultūros mokytojas Vytautas Mickus. Jo ugdomi jaunieji mūsų mokyklos plaukikai skina laurus ir respublikinėse, ir net tarptautinėse varžybose.

Ypač sėkmingos buvo paskutinės dvejos plaukimo varžybos. 2018 m. gruodžio mėnesį vykusiose VMSC Naujametinėse pirmenybėse Vilniuje mūsų mokyklos mergaitės (U13) gerino asmeninius rezultatus ir laimėjo prizines vietas: Karina Gaubytė (6a kl.) – II vieta, Atėnė Petrikaitė (6a kl.) – III vieta. Šių metų sausio mėnesį Stasio Šaparnio taurės - 2019 varžybose (U15)  Neringa Banytė (7a kl.) užėmė I vietą,  Karina Gaubytė ( 6a kl.) - III vietą, o  Atėnė Petrikaitė ( 6a kl.) liko ketvirta. Džiaugiamės mergaičių ir jų trenerio Vytauto Mickaus pasiekimais

 

 

 

Mokyklos naujausių nuotraukų, renginių, svarbiausių įvykių galerija.
Elektrononis dienynas - tai sistema, leidžianti bendrauti visiems ugdymo proceso dalyviams.
Aktyvi ir Profesionali karjeros centro veikla - investicija į mokinio sėkmę.
Karjera