Knygų pristatymas Šiauliuose

Jaunius Maščinskas (1a kl., J.Maščinskienė) ir Julija Stulpinaitė (7a kl., R.Kasparavičienė) dalyvavo knygų pristatymo šventėje – konkurse Šiaulių miesto P.Višinskio bibliotekoje. Abu jie laimėjo knygų pristatymo konkursą savo amžiaus grupėje Telšių miesto K.Praniauskaitės bibliotekoje ir buvo pakviesti atstovauti rajonui kitame etape Šiauliuose. Jaunius pristatė R.Daukanto knygą „S.Daukantas -vargo pelė“. Julija pateikė kompiuterines pateiktis su filmuota medžiaga pagal D.Aldertoną knygą „Kaip išsirinkti šunį?“.

Šventė buvo didelė ir graži. Joje dalyvavo dalyviai iš 9 rajonų. Klausėmės šventės globėjos dainininkės Ievos Narkutės dainų. Stebėjome daugybę ir įvairaus žanro knygų pristatymų. Mokytoją ir bibliotekininkę Vandą sužavėjo renginio komisija, kuri kiekvienam dalyviui garsiai, tačiau labai mandagiai, subtiliai ir korektiškai pasakė ir pagyrimus, ir pastabas. Retai būna konkursuose, kad taip nuoširdžiai ir kartu objektyviai bei viešai vertinami vaikų pasirodymai.
Per pertraukas visi galėjo apžiūrėti jaukią biblioteką ir joje vykstančias parodas, žiūrėti filmus, pasidaryti savo ekslibrisą. Be to, dalyviai buvo vaišinami pyragėliais, arbata, sultimis – juk konkursas tęsėsi visą dieną. Šventės pabaiga – didžiulis tortas visiems dalyviams. Julija spėjo susipažinti ir pasidaryti asmenukę su šventės vedėju – aktoriumi Modestu. Jaunius spėjo visur pabuvoti ir viską pamatyti – energijos jam užteko visą dieną. Didžiausias džiaugsmas jam, žinoma, buvo jauniausio šventės dalyvio prizas – kuprinė su dovanėlėmis.
Laurų nenuskynėme, bet skaitymo patirties sklaida didžiulė. Abu vaikai stebėjosi, kokius ilgus tekstus dalyviai sakė scenoje, vertino, kaip drąsiai jie ten jautėsi. Juk iš tikrųjų kiekvienas susitikimas su bendraamžiais bendroje veikloje atstoja daugybę teorinių pamokų.

 

Mokyklos naujausių nuotraukų, renginių, svarbiausių įvykių galerija.
Elektrononis dienynas - tai sistema, leidžianti bendrauti visiems ugdymo proceso dalyviams.
Aktyvi ir Profesionali karjeros centro veikla - investicija į mokinio sėkmę.
Karjera