Rugsėjo 3 - osios šventė

Rugsėjo 3 d. mokyklinis  skambutis į mūsų „Ateities“ progimnaziją sukvietė 337 mokinius. 43 iš jų ši mokslo metų pradžia - pirmoji. Prie pagražėjusios, naujomis spalvopmis suspindusios mokyklos rinkosi naujiems darbams ir iššūkiams puikiai nusiteikę mokiniai, mokytojai, mokinių tėveliai. Toną naujai pradžiai davė  mokyklos direktorė Rita Motiejūnienė ir mokinių prezidentūros vadovas - mokyklos prezidentas Tomas Lemežis. Skambėjo valstybės ir progimnazijos himnas, kilo į viršų ir vėjyje suplazdėjo mokyklos vėliava, nuotaikingais posmais ir šaunia dainele visus pasveikino pirmokėliai, puikiai visus nuteikė mokyklos vyriausieji - aštuntokai.

 

Telšių rajono savivaldybės ir Seimo nario Valentino Bukausko vardu mažuosius pirmokėlius ir visą įstaigos bendruomenę pasveikino laikinai Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas einantis Kęstutis Anglickas bei Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Daiva  Tūmienė, prasmingu linkėjimu į naujus mokslo metus palydėjo monsinjoras Rimantas Gudlinkis, mokyklos tarybos pirmininkė Milda Čėsnė, buvusios savo darbovietės bendruomenę su naujų mokslo metų pradžia pasveikinti atvyko Telšių rajono savivaldybės tarybos narys, buvęs įstaigos direktorius Rimantas Adomaitis.
Šie mokslo metai mūsų progimnazijos bendruomenei neeiliniai – kapitaliai remontuojamas šios įstaigos pastatas: šiltinama išorė, rengiama nauja šildymo sistema, kapitaliai remontuojama sporto salė, tualetai. Šiuos darbus planuojama baigti jau šiemet. Prie gražios išorės reikalingas ir gražus vidus. Telšių rajono savivaldybė deda pastangas, kad kitąmet būtų pradėtos remontuoti klasės bei visas pastato vidus.

Mokyklos naujausių nuotraukų, renginių, svarbiausių įvykių galerija.
Elektrononis dienynas - tai sistema, leidžianti bendrauti visiems ugdymo proceso dalyviams.
Aktyvi ir Profesionali karjeros centro veikla - investicija į mokinio sėkmę.
Karjera