Nerūkymo diena

Šiandien, birželio 1d., per vaikų gynimo dieną, „Ateities“ progimnazijoje vyko renginys, pilnas muilo burbulų, gerų emocijų, skirtas nerūkymo dienai – „Pūsk ne dūmus – pūsk burbulus“. Mūsų mokyklos prezidentas Tomas, pamatęs „rūkantį“ klasioką Jokūbą, pakvietė jį mesti cigaretę ir pasiūlė pūsti burbulus kartu su visa mokykla. 

Mokiniai atliko užduotis, pūsdami plunksneles, per šiaudelius pūsdami stumdė teniso kamuoliukus, vartė stiklinaites. O kokio gražumo paveikslus nutapė, taikydami spalvų pūtimo techniką! Daugybę gerų emocijų mokiniai patyrė atlikdami užduotis su „girtumo“ akiniais. Niekaip negalėjo numušti kėglių, sunku buvo ieškoti spalvotų kamuoliukų ir savo draugų. Didžiulio susikaupimo prireikė, norint sukurti didelius ir įvairių formų muilo burbulus.
Renginio pabaigoje mokiniai stūmė nuo savęs didžiulį, 2 m. skersmens kamuolį, kuris reiškė rūkymo ir svaiginimosi siūlymus, graužė skanius obuolius, kuriuos padovanojo visuomenės sveikatos biuras. Kūno kultūros mokytojai Inga, Lilija, Vytautas ir visuomenės sveikatos biuro specialistė Airida dėkoja visiems aktyviai ir linksmai dalyvavusiems.

 

Mokyklos naujausių nuotraukų, renginių, svarbiausių įvykių galerija.
Elektrononis dienynas - tai sistema, leidžianti bendrauti visiems ugdymo proceso dalyviams.
Aktyvi ir Profesionali karjeros centro veikla - investicija į mokinio sėkmę.
Karjera