Tobulėk. Auk. Pažink. Kurk (TAPK2)

Telšių ,,Ateities‘‘ progimnazijos muzikos mokytoja - metodininkė, neformaliojo vaikų švietimo programos laisvoji mokytoja Nijolė Činskienė  prisijungė prie Švietimo mainų paramos fondo organizuojamo projekto „TAPK-2“ ir gegužės 14 – 18 dienomis vyko į pažintinį vizitą (Estiją – Suomiją). Šios komandiruotės metu buvo surinkti 40 neformalaus švietimo atstovų iš visos Lietuvos, kurie lankėsi Estijos ir Suomijos Švietimo ministerijose, Jaunimo organizacijose bei stovykloje. 

Pažintinio vizito tikslas – susipažinti su šių šalių vykdomomis programomis, darbo su vaikais principais ir metodais. Pažintiniame vizite dalyvavo laisvieji mokytojai ir jaunimo centro koordinatoriai iš visų Lietuvos regionų, Telšius atstovavo ,,Ateities‘‘ progimnazijos muzikos mokytoja(NVŠ programos laisvoji mokytoja).  Mokytojai aktyviai diskutavo anglų kalba, reprezentavo savo ugdymo institucijas kitose šalyse, ieškojo partnerių būsimiems projektams, sėmėsi idėjų naujoms veikloms savo mokyklose. 
 Vizito metu buvo aplankytos Suomijos ir Estijos švietimo ir kultūros ministerijos, kuriose pristatyti neformaliojo vaikų švietimo organizavimo ir finansavimo principai. Helsinkyje vyko susitikimas su organizacijos Guides and Scouts of Finland valdybos nariais. Pristatytos organizacijos vykdomos veiklos. Aptarti stovyklų vaikams organizavimo ir vykdymo principai, vyko aktyvi diskusija. Helsinkio miesto Jaunimo skyriuje supažindino su neformaliojo vaikų švietimo organizavimo principais Helsinkio mieste. Kadangi Estijos švietimo ir kultūros ministerija yra Tartu mieste, aplankytas jame esantis AHHAA mokslo centras, apžiūrėtos jame organizuojamos veiklos, edukacinės programos, organizatoriai įtraukė apsilankymą šiame centre esančiame planetariume. Aplankytas Tartu aplinkos apsaugos švietimo centras su edukacinėmis erdvėmis gamtai pažinti. Lille Maja jaunimo centre vykdomos veiklos jaunimui nuo 14 iki 29 metų. Dirba savanoriai iš užsienio. Centras atviras jaunimui nuo ryto iki vakaro. Vizitas baigėsi prie Talino esančioje Kloogaranna jaunimo stovykloje, kurioje vyko susipažinimas su Kloogaranna jaunimo stovyklos kompleksu ir veikla. Taip pat vyko vizito apibendrinimas, refleksijos.Pažintinis vizitas buvo vykdomas Europos socialinio fondo finansuojamo projekto „Tobulėk. Auk. Pažink. Kurk. (TAPK2)“ lėšomis. Projektą įgyvendina Švietimo mainų paramos fondas." 

Mokyklos naujausių nuotraukų, renginių, svarbiausių įvykių galerija.
Elektrononis dienynas - tai sistema, leidžianti bendrauti visiems ugdymo proceso dalyviams.
Aktyvi ir Profesionali karjeros centro veikla - investicija į mokinio sėkmę.
Karjera