Dovana Lietuvai - kūrybiškumas ir išmonė

Ar gali pasirengimas šventei, noras puoštis ir puošti aplinką, noras kurti ir visomis išgalėmis mylėti savo kraštą, didžiuotis, jog esame jo vaikai, būti dar prasmingesnis? 2018 -ųjų vasaris - jaudinantis ir įsimintinas: daugybė minčių, idėjų, sumanymų skiriama Jai -- žemei -- auginančiai, ugdančiai, skatinančiai... Jai -- mūsų Lietuvai, švenčiančiai savo šimtmetį!

„Sveikinu Lietuvą!“

Telšių „Ateities“ progimnazija šiandien, vasario 15 d., Vasario 16-osios išvakarėse, bendruomenės narius ir svečius pasitiko ne tik rimties minute, giedant šalies himną, bet ir šviesos bei spalvų pliūpsniu -- įžiebta meistriškai sukonstruota Gediminaičių stulpų instaliacija. Ji savo šviesa mokyklos bendruomenę džiugins beveik visą mėnesį -- iki pat Kovo 11-osios. Griežtas mokyklos pastato kontūras valstybės atkūrimo šimtmečio šventei padiktavo netradicinį puošybos variantą: mokyklos languose galima išvysti Trispalvės elementais „išaustą“ milžinišką  ornamentą. Ir „siūlai“ šį kartą kitokie, ypatingi - tai geltoni, žali ir raudoni ąžuolo - lietuvybės tvirtumo ir amžinumo simbolio - lapai. Idėjos sumanytoja -- dailės mokytoja Jolanta Vaičikauskienė.

Lyg ekspozicijų erdvėje

Šį vasarį Telšių „Ateities“ progimnazijos kiekviena kertelė alsuoja pagarba Tėvynės praeičiai, meile jos dabarčiai ir viltinga ateitimi -- įvairių dalykų mokytojų skatinami moksleiviai mąstė apie savo kraštą, jo istoriją, sudėtingą raidos kelią, rinko medžiagą, kūrė ir įgyvendino projektus, komponavo parodas, rengėsi jų pristatymams. Mokykloje -- lyg milžiniškoje ekspozicinėje erdvėje daug visko: nepriklausomybės Akto signatarus pristatantys stendai, foto akcija „Šimtas trispalvių Lietuvai“, viena už kitą įdomesnių kūrybinių darbų parodos, stebinančios išmone ir kūrybiškumu: Trispalvės spalvomis sušvito kasdieniai daiktai, lėkštėse sugulė ypatingi trispalviai patiekalai, moksleivių rankose netikėtai šiuolaikiškai atgimė liaudies tradiciniai ornamentai, kūrybiniu polėkiu stebino dailės ir grafikos darbai. Telšių „Ateities“ progimnazijos bendruomenė neapsiribojo savo sienomis -- nuotaikinga moksleivių kūrybinių darbų paroda visą mėnesį pasitiks lankytojus Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje.

Šimtmečio keliu

Daug idėjų jau įgyvendinta, tačiau nemažai sumanymų dar laukia - iki pat Kovo 11-osios mokyklos bendruomenė dalyvaus integruotose dailės, technologijų, tikybos ir lietuvių kalbos veiklose, rengs bendruomenės protmūšį, kvies į improvizuotus kino vakarus. Sunku viską ir suminėti, kas jau nuveikta ir kas dar numatyta Telšių „Ateities“ progimnazijos renginių cikle „Šimtmečio keliu“, skirtame Valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. „Džiaugiuosi kūrybiška ir iniciatyvia mūsų mokyklos bendruomene, kiekvieno jos nario indėliu į bendrą šventę. Apmąstę ir deramai įvertinę praėjusį, mažais, bet tvirtais žingsniais žengsime į naują mūsų atkurtos Lietuvos šimtmetį vesdami imlių protų ir tėvynės meile degančių širdžių jaunąją kartą“, -- kalbėjo Telšių  „Ateities“ progimnazijos direktorė Rita Motiejūnienė.

Mokyklos naujausių nuotraukų, renginių, svarbiausių įvykių galerija.
Elektrononis dienynas - tai sistema, leidžianti bendrauti visiems ugdymo proceso dalyviams.
Aktyvi ir Profesionali karjeros centro veikla - investicija į mokinio sėkmę.
Karjera