AIDS: geriau žinoti

Lapkričio 29 – žiemos pradžia , saikingas šaltukas , viltingas švenčių laukimo metas. Mokyklos bendruomenė nepamiršo , kad gruodžio pirmoji - Pasaulinė AIDS diena. Nors mokykloje kalbėti apie mirtį tarp jaunų žmonių neįprasta , bet kuriuo atveju reikia pripažinti , jog AIDS vis dar yra neišgydoma liga. Rengiantis paminėti šią dieną, mokiniams priminta apie ligą, išplitusią visuose žemynuose ir valstybėse.

Šia tema vestos pamokos 8 klasių mokiniams. Pateikti naujausi sergamumo duomenys, pasakota apie ligą, jos plitimo kelius, akcentuojant neatsakingo elgesio padarinius, galimybes išvengti užkrato. 10 klasės mokiniai piešė plakatus. Mokyklos bendruomenės nariai pasidabino raudonais kaspinėliais – tarptautiniu prevencijos ir solidarumo su užsikrėtusiais ŽIV ir sergančiais AIDS žmonėmis simboliu. Lapkričio 29 dieną atliktus darbus vainikavome protų mūšiu „ AIDS: geriau žinoti “, kuris buvo organizuojamas užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro iniciatyva. Skaidrėse pakaitomis su informacija apie AIDS duoti klausimai. Šią medžiagą parengė protų mūšio iniciatyvos partneriai, o 8 klasių komandų nariai atsakinėjo į pateiktus klausimus. Džiugu , kad įvykdėme nuostatus ir subūrėme mišrias komandas : mokiniai, mokytojai. Mokinių komandoms padėjo mokytojos : Irena Kunšteinienė , Albina Mitkė ir Inga Daukšienė.  Proto mūšio dalyvius vertino autoritetinga komisija : Telšių rajono Visuomenės sveikatos biuro specialistai Ernesta Mikutaitė ir Mantas Krečka bei mokyklos socialinė pedagogė Lina Paulauskaitė. Komisijos sprendimu proto mūšio nugalėtojais tapo 8a klasės komanda, antroji vieta atiteko 8b komandai, na o trečioji liko 8c klasės komanda. Paminėjimą organizavo VSP specialistė G.Jonušienė ir biologijos mokytoja R.Gintalienė.
Renginio tikslas:
     • Skatinti jaunus žmones būti atsakingiems už savo elgesį, padėti jiems suprasti, kad, darant sprendimus, privalu atsižvelgti į galimas savo elgesio pasekmes.
     • Padėti suprasti lytiškumo vietą jų būsimame gyvenime.
    • Suteikti galimybę padiskutuoti jiems rūpimais klausimais, kad žinotų, jog į suaugusiuosius galima žiūrėti kaip į savo bendraamžius.
    • Jaunuoliams, tampant vis labiau nepriklausomais nuo šeimos ir jos globos, padėti perprasti bendraamžių įtaką ir išmokti jai atsispirti.
     • Padėti susitvarkyti su patiriamomis emocijomis. 
    • Padėti išsiugdyti pasitikėjimą savimi, kad savo sprendimų jie negrįstų svetimomis vertybėmis, lengvai nepasiduotų kitų įtakai ir išvengtų beprasmių, sveikatai kenkiančių poelgių.

Mokyklos naujausių nuotraukų, renginių, svarbiausių įvykių galerija.
Elektrononis dienynas - tai sistema, leidžianti bendrauti visiems ugdymo proceso dalyviams.
Aktyvi ir Profesionali karjeros centro veikla - investicija į mokinio sėkmę.
Karjera