Ruduo: obuolių diena.

Spalio 25 diena mūsų mokykloje buvo ypatinga. Taip, tai paskutinė diena prieš rudens atostogas. Bet ne tik. Mokykloje buvo paskelbta  Sveikos mitybos diena. „Ruduo: obuolių diena“ – taip pavadinome sveiko maisto ir vitaminų dieną. Mokykla  vykdo projektą  „Vaikų ir jaunimo sveikatos išsaugojimas“. Šis renginys  - šio projekto dalis.

Renginio organizacinis komitetas (R.Motiejūnienė, G.Jonušienė, R.Kasparavičienė, R,Gintalienė, Z.Liutkutė, J.Maščinskienė, N.Činskienė, J.Vaičikauskienė) rinkosi ne kartą, kad apmąstytų, kaip viską organizuoti, kad renginyje dalyvautų visa mokyklos bendruomenė.
Diena iš tikrųjų buvo pilna veiklos. Gerai nuteikė obuoliais ir rudens gėrybėmis papuošta mokyklos fojė ir valgykla. Rytą mokiniai ir mokytojai buvo pasitikti su muzika ir obuoliais. Veikė Rudens puokščių paroda. Buvo galima skaityti literatūrinius ir informacinius stendus. Galima buvo  apžiūrėti ir paskanauti įvairių rūšių obuolių ir rudens uogų.
Trečiokai tapo vitaminais ir eilėmis pristatė jų naudą -  keliavo iš klasės į klasę. Visiems patiko linksmas ir šmaikštus vitaminų – trečiokų –  žodis.
Per visas pertraukas papuoštoje valgykloje vyko sveiko maisto skanavimas. Skanavo ir mokytojai, ir visų klasių mokiniai. Garavo obuolių kompotas ir citrinų gėrimas. Skanu buvo ir kelios duonos rūšys, avižiniai sausainiai, sūreliai, jogurtai. O obuolių – kiek širdis geidžia!
Aktų salėje per pertraukas  vyko žaidimai, kuriuos organizavo 8a klasė. Reikėjo atlikti įvairias užduotis. Pageidaujančių varžytis buvo daug, nes visų laukė sveiko maisto prizai – sūrio lazdelės, jogurtai ir javainiai. Smagumėlis laimėti ir gauti skanumyną! Gera nuotaika ir sveikuoliški prizai užkrėtė visus gera energija: buvo taip linksma, kad net mini diskoteka įvyko.
Taigi sakome:  sveikas maistas veža, o skrandis – ne šiukšlių dėžė. Sveikai maitinkimės, valgykim daug lietuviškų obuolių ir žiemą pasitikime  be virusų. Vitaminai virusus turi nugalėti!

nuotraukos...

Mokyklos naujausių nuotraukų, renginių, svarbiausių įvykių galerija.
Elektrononis dienynas - tai sistema, leidžianti bendrauti visiems ugdymo proceso dalyviams.
Aktyvi ir Profesionali karjeros centro veikla - investicija į mokinio sėkmę.
Karjera