Smagios pirmokų krikštynos

Spalio 24-osios ketvirtadienį mūsų mokyklos mažuosius sveikino ir linksmino džiugi šventė – Pirmokų krikštynos linksmųjų raidžių karalystėje.  4a ir 4b klasės mokinukai su savo mokytojomis Alfreda Makariene ir Elona Moncevičiene pakvietė pirmokus į krikštynas.

Linksmųjų raidžių karalystėje 1a ir 1b klasės mokinių ir jų mokytojų Dalios Lileikienės ir Ingridos Bružienės laukė daugybė smagių išbandymų ir užduočių. Mažieji pirmaklasiai drąsiai prisistatė dainelėmis ir skanduotėmis ir įrodė, kad yra nusiteikę ryžtingai šturmuoti mokslo aukštumas.  Po to drauge su savo mokytojomis smagiai įveikė visus ketvirtokų paruoštus išbandymus: dėjo žodžius, įveikė sudėtingų kliūčių ruožą, išbandė jėgas oro mūšio ir virvės traukimo rungtyse, išmoko smagių muzikinių žaidimų. Už sėkmingai įveiktas užduotis linksmųjų raidžių karalystės šeimininkai išpuošė pirmokus spalvotomis raidelėmis.
Po iškilmingos priesaikos būti mandagiais, gerai mokytis, mylėti savo mokytojas ir mokyklą  ir gausiai pašlakstyti Mokslo ir Išminties vandeniu jie buvo paskelbti tikrais ,,Ateities" pagrindinės mokiniais.

nuotraukos...

Mokyklos naujausių nuotraukų, renginių, svarbiausių įvykių galerija.
Elektrononis dienynas - tai sistema, leidžianti bendrauti visiems ugdymo proceso dalyviams.
Aktyvi ir Profesionali karjeros centro veikla - investicija į mokinio sėkmę.
Karjera