Sveikatingumo diena

Mūsų mokykloje spalio 10 d. vyko ,,Sveikatingumo diena”. Šią dieną mokyklos mokiniai, mokytojai ir lopšelio-darželio ,,Eglutė“ priešmokyklinės grupės vaikai su savo auklėtojomis pradėjo  energinga ir nuotaikinga mankšta, kurią vedė sunkiosios atletikos sporto klubo ,,Gintarinė saulė“ nariai.

Vėliau 1- 10 klasių komandos ir 11-oji mokytojų komanda keliavo po sportinės veiklos ir sveikatos stiprinimo stoteles, kur visus dalyvius pasitiko sporto treneriai ir mokytojai. Daug smagios ir naudingos veiklos laukė  sunkiosios atletikos klube ,,Gintarinė saulė“, futbolo įvarčių mušimo, krepšinio, orientavimosi varžybose, ilgiausio piešinio piešimo rungtyse. Mokyklos bendruomenės slaugytoja ir biologijos mokytoja visus vaišino žolelių arbatomis, matavo pulsą ir kraujo spaudimą. 1-10 klasių mokiniai ir svečiai iš l/d „Eglutė“ savo jėgas išbandė bėgimo rungtyje.   Ši rungtis buvo skirta 2013 m. Europos judėjimo savaitei.
Sveikatingumo dieną užbaigėme mokyklos sporto salėje, kur gėrėjomės sukurtu, ilgiausiu piešiniu, sveikinome įvairių rungčių ir varžybų nugalėtojus. Ilgiausiame piešinyje dominavo labiausiai mokinių mėgstama sporto šaka – krepšinis.
Puiki nuotaika, įdomi veikla, varžybų azartas sužavėjo visus šios puikios dienos dalyvius. 
Ačiū sveikatingumo dienos organizatoriams!

Mokyklos naujausių nuotraukų, renginių, svarbiausių įvykių galerija.
Elektrononis dienynas - tai sistema, leidžianti bendrauti visiems ugdymo proceso dalyviams.
Aktyvi ir Profesionali karjeros centro veikla - investicija į mokinio sėkmę.
Karjera