Projektas „Augame kartu su pasakomis“

Visi užaugame kartu su pasakomis. Pasakas prieš miegą mažiesiems seka mamos, močiutės. O paaugę – skaitome patys. Dideli ir maži norime patekti į stebuklų šalį, kur mergaitės tampa princesėmis, o berniukai – drąsuoliais karžygiais. O svarbiausia – pasakose visada gėris nugali blogį.

Visą savaitę 02 24 – 03 01 vyko pradinių klasių projektas „Augame kartu su pasakomis“, kurį vedė mokytojos G. Šimkuvienė ir Z. Liutkutė. Pirmadienį mokiniai kartu su mokytojomis skaitė pasakas. Antradienį piešė pasakų iliustracijas. Išrinkti geriausi darbai. Jų autoriai:
1a kl. – Enrika Bacytė,
1b kl. – Gediminas Buteikis,
2a kl. – Lidija Bagdonaitė,
2b kl. – Enrika Bacytė,
3a kl. – Evelina Žilakauskaitė,
3b kl. – Gvidas Kristutis,
4a kl. – Martyna Mockutė,
4b kl. – Domas Keinys.
Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį pradinukai inscenizavo, kūrė pasakų herojų kaukes, dekoracijas. Kovo 4 dieną vyko projekto pristatymas. 1 – 4 klasių mokiniai tapo pasakų herojais ir vaidino pasirinktą pasaką. Scenoje išvydome: „Tris paršiukus“, „Ropę“, „Kiauliaganį“, „Dvylika mėnesių“, „Kaip vilkas prišalo uodegą“, „Pirštinę“, „Vištytę ir gaidžiuką“, „Kaip genys eglę kirto“.
 Visos klasės apdovanotos padėkos raštais už aktyvų dalyvavimą projekte. Padėkos raštais apdovanoti ir gražiausių iliustracijų autoriai.

Nuotraukos

Mokyklos naujausių nuotraukų, renginių, svarbiausių įvykių galerija.
Elektrononis dienynas - tai sistema, leidžianti bendrauti visiems ugdymo proceso dalyviams.
Aktyvi ir Profesionali karjeros centro veikla - investicija į mokinio sėkmę.
Karjera