Žiemos palydų šventė

Antradienio (vasario 12 d.) rytą besirenkantys į mokyklą mokiniai buvo maloniai nustebinti. Mokyklos kieme skambėjo linksma muzika, o koridoriuose šurmuliavo persirengėliai, kurie pakvietė visus mokinius į lauką. Čia vaikus pasveikino tradiciniai Užgavėnių personažai, kuriais tą dieną tapo pradinių klasių mokytojos ir muzikos mokytoja Nijolė Činskienė. Žiemos kovą su pavasariu pavaizdavo Lašininis (žiema) ir Kanapinis (saulės spindulys). Dvikovą, žinoma, laimėjo Kanapinis. Visi šventės dalyviai buvo pakviesti prie laužo, kur žaidė ratelius – žaidimus. Kaukėti, triukšmingai grojantys ir dainuojantys šventės dalyviai kaip įmanydami vijo iš kiemo žiemą ir kvietė pavasarį: „Šalta žiema, šalin eiki, o pavasari, ateiki!’

Ant laužo buvo sudeginta Morė – tamsos ir blogio simbolis. Jos deginimas simbolizuoja bandymą atsikratyti viso, kas per žiemą buvo bloga, nuvyti blogą žiemos dvasią. Mokiniai buvo paraginti išmesti į laužą visas blogas mintis, negerus poelgius ir džiaugsmingai pasitikti pavasarį.
Linksmai nusiteikę visi sugrįžo į klases, pažadėję šventę pratęsti vėliau.
Trečios pertraukos metu į mokyklos fojė vėl atvažiavo Lašininis ir Kanapinis (tai 5b klasės mokiniai su muzikos mokytoja V. Mitkiene). Tarp jų vykusi kova baigėsi taikiai. Kanapinis paragino Užgavėnių dieną prisivalgyti taukų, lašinių ir blynų, kad per gavėnią nenusilptume. Visi šoko, dainavo linksmas Užgavėnių dainas. Daktarės gydė savo vaistais, kad „skrandis nesustotų“. Persirengėliai palinkėjo linksmos bei turiningos dienos ir atsisveikino iki kitų metų.

Mokyklos naujausių nuotraukų, renginių, svarbiausių įvykių galerija.
Elektrononis dienynas - tai sistema, leidžianti bendrauti visiems ugdymo proceso dalyviams.
Aktyvi ir Profesionali karjeros centro veikla - investicija į mokinio sėkmę.
Karjera