Džiugina skaitovai

Sausį  galima vadinti meninio žodžio mėnesiu. Šiuo metu vyko mokyklų, zonos ir rajono skaitovų turai – šventės.
Mūsų mokyklos skaitovų šventė vyko sausio 21 dieną. Dalyvavo 12 skaitovų. Skaitovus vertino komisija. Į zonos turą  pateko 6a klasės  mokinys Lukas Vaičikauskas (mokyt. G.Gustienė), 7a klasės mokinės Samanta  Pociutė ir Monika Kaunaitė (mokyt. R.Kasparavičienė) bei 9 kl. mokinė Jonė Maščinskaitė (mokyt. G.Gustienė).

Vienas zonos turų vyko sausio 25 dieną mūsų mokykloje. Mes priėmėme Žemaitės gimnazijos, Nevarėnų vidurinės bei Kaunatavo, Eigirdžių pagrindinių mokyklų skaitovus.  Skaitovus vertino Žemaitės teatro aktorė  J.Kneitienė,  lietuvių k. mokytoja I.Šatkauskienė, mūsų mokyklos lietuvių k. mokytoja I.S.Naglienė, mokyklos pavaduotoja  ir direktorė. Į rajono skaitovų turą  pateko 7a klasės mokinės S.Pociutė ir M.Kaunaitė (mokyt. R.Kasparavičienė).
Vasario 12 dieną Menų inkubatoriuje vyko baigiamasis raiškiojo skaitymo konkurso turas. S.Pociutė dėl ligos negalėjo dalyvauti.  Tačiau puikiai sekėsi  Monikai  Kaunaitei –  iš 13 skaitovų ji  laimėjo II-ąją vietą. Sveikiname.

Mokyklos naujausių nuotraukų, renginių, svarbiausių įvykių galerija.
Elektrononis dienynas - tai sistema, leidžianti bendrauti visiems ugdymo proceso dalyviams.
Aktyvi ir Profesionali karjeros centro veikla - investicija į mokinio sėkmę.
Karjera